Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájemci o vstup do Řádu

Pokud uvažujete o možnosti, že vás Bůh volá k následování Krista v Dominikánském Řádu, ať už jako kněze či jako bratry spolupracovníky, neváhejte nás kontaktovat. Po předchozí domluvě je možno nás navštívit. Budete tak mít možnost se účastnit naší liturgie a budete si moci pohovořit s bratry o jejich životě a práci.

Pokud máte zájem, kontaktujte, prosím, Otce Mikuláše Buzického O.P., promotora pro povolání. Tel. 604 838 265, mikulas(zavináč)op.cz, Klášter dominikánů, Slovenská 14, 779 00 Olomouc.

 


Modlitba k blahoslavenému Jordánu Saskému za povolání do Řádu dominikánů

Blahoslavený Jordáne, ty který jsi byl důstojný nástupce svatého Otce Dominika na počátku našeho Řádu. Svým příkladem a nadšením jsi pohnul mnoho mužů a žen, aby v bílém hábitu našeho Otce následovali Krista.

Nepřestávej nadále jako patron dominikánských povolání povzbuzovat schopné a zbožné muže a ženy, aby zasvětili své životy Bohu.

Skrze svou přímluvu, přiváděj do Řádu kazatelů šlechetné a obětavé osoby, které se chtějí zaníceně odevzdat apoštolátu Pravdy.

Pomoz jim v přípravě na poctivé přijetí milosti dominikánského povolání.

Povzbuď jejich srdce k učenlivosti vůči Božím vnuknutím, aby s pevným rozhodnutím zatoužili být „šampiony víry" a pravými světly světa.

Amen.

 

 

SV.OTEC DOMINIK

 
Visualizza Album Visualizza Scheda
 
 
 
 
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Recommendations: how to promote your misionari1.estranky.cz

(LatonyaHak, 27. 3. 2018 2:29)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

 

 


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2022 >>